Menu
Alışveriş Sepetiniz
Tüm ürünlerde % 20 İNDİRİM. Şimdi alışveriş yapın

Hakkımızda


Temel olarak mutfak ve banyo sektöründe faaliyet gösteren CUZİNE yenilikçi ve modern bir yaklaşımı benimsemekte ve tasarımlarında çağdaş çizgileri kullanmaktadır.

Günümüzün mutfak anlayışı daha fazla zaman geçirilen alanlara dönüşmekte ve kullanıcı profilinin de mutfak alanlarından beklentisi bu yönde artmaktadır.

CUZİNE, tasarımlarında mutfakların kullanıcıyla kurduğu ilişki sadece fonksiyonel temelde değil, aynı zamanda duygusal yönüyle de bir bağ kurmaya dikkat etmektedir.

CUZİNE amaç olarak kaliteyi sürekli arttırmayı ayrıca pazardaki ihtiyacı ve kullanıcı beklentilerini anında yakalama ve karşılama arayışı içinde olmuştur.

Endüstriyel üretim konusundaki tecrübesi ve teknolojik gelişmelere hızlı adaptasyonu sonuç olarak müşterilerine rekabetçi bir fiyat politikasıyla dönmektedir.

Geniş bir perspektiften bakan CUZİNE kendisine hedef olarak gerek ulusal düzeyde gerekse uluslararası alanda trend belirleyici bir mutfak üreticisi olarak belirlemiştir ve bunun için durmadan daha çok çalışmakta, daha çok araştırmakta ve daha çok üretmektedir. .


 

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ ?


  • Kişiye özel tasarımlarım oluşturulması

  • 500 Renk ve model seçeneği

  • Hızlı teslimat, kusursuz montaj, 2 yıl Garanti
     
  • Türkiyenin E1 belgeli ilk mutfak ve banyo üreticisi

"hayatınızı kolaylaştırır…"

CUZİNE